logo
Ten przedmiot jest niedostępny. Przeglądaj podobne produkty w kategorii: Elektronika, Długołęka
Elektronika Moduł sfp wdm 1. 25gbps, sc sm, 10db (3km) tx1550/rx1310 – szybka dostawa lub możliwość odbioru w 39
 

Moduł sfp wdm 1. 25gbps, sc sm, 10db (3km) tx1550/rx1310 – szybka dostawa lub możliwość odbioru w 39

prywatne
Dodano: 18 października 2019
|
ID oferty: 4790

MODUŁ OPTIC WDM SFP
1.25GB/S SC (3KM) SM 10DB

NAJWAŻNIEJSZE CECHY
Dwukierunkowa transmisja na pojedynczym włóknie jednomodowymPołączenie na odległości do 3kmZłącze typu SC SMDługość fali Rx 1550nm, Tx 1310nm

OPIS

Moduł Optic SFP pozwalający na połączenie dwóch odległych (do 3km, 10dB) od siebie przełączników. Moduł Optic współpracuje z jednym światłowodem jednomodowymi. Rozwiązanie takie jest możliwe dzięki technologi WDM – czyli zwielokrotnianiu fali, które polega na transmisji niezależnych sygnałów na różnych długościach fal, co znacznie obniża koszty instalacji. Sygnał przesyłany jest z prędkością do 1,25 Gb/s.

PRZEZNACZENIE
Moduły Optic SFP przeznaczony jest do pracy ze światłowodem jednomodowym zakończonymi złączami typy SC. Moduł współpracuje z media konwerterami oraz większością przełączników i routerów ze slotami SFP dostępnymi na rynku.

UWAGA
Urządzenie przeznaczone do współpracy z modułem SFP o odwrotnej długości fali Rx 1310nm, Tx 1550nm również dostępnym w naszej ofercie (nr kat. 9202).

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Model: SFP 1.25Gbps SC SM, 3km, WDM RX1550/TX1310Włókno: Jednomodowe 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µmPort: 1x 1000 Mbps SC SMTyp modułu: SFPWDM: takMaksymalna odległość: 3kmOperacyjna długość fali: Tx 1310nm Rx 1550nm

Ogłoszenia podobne

Cena: 85 zł
Adres: Długołęka, staszowski
Użytkownik: @zpasji
Powrót do góry
facebook